2015 yılında kurulan Rasyotek tüm faaliyet alanlarında, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak uzmanlık gerektiren konularda dijital hizmetler sunmaktadır.

Rasyotek, teknolojik altyapısı ve geliştirdiği yazılımları ile “Teknolojik İnsan” kurgusunda “Bütünleşik Hizmetler” sunmaktadır. Uzmanlık alanlarını dijital dönüşüm süreciyle hayata geçirir.

İşletmelerin ana faaliyet konuları, varlık sebepleri dışında kalan tüm iş süreçlerinde, teknolojik verimlilik esasıyla asiste hizmetler sunan Rasyotek; günümüz iş dünyasında, farklı uzmanlık alanlarını işletmeler adına üstlenerek müşterilerinin asıl işlerine olan konsantrasyonuna imkân tanır. Rekabet gücü artan işletmeler, aynı zamanda operasyon yüküne katlanmadan arzu ettikleri teknolojik derinliklere ulaşarak verimliliklerini bu alanlarda da arttırırlar.

Rasyotek; hizmet verdiği firmalar için firmaların verileriyle analizler üretmekte; hızlı, verimli raporlama çözümleri ve bütünleşik yazılımları ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Bilişim kabiliyetlerini, konusunda uzman personelleri ile geliştirdiği yüksek standartlı raporlar ve merkezi hizmetler olarak müşterilerine sunmaktadır.

Sosyal faaliyetleri önemseyen Rasyotek, bu faaliyetlerini de uzmanlık alanlarıyla birleştirmekte ve verdiği bilişim eğitimleri ile birçok gencimizin geçerli meslek grupları içerisinde bulunan bilişim alanında iş sahibi olmalarını sağlamaktadır.

Yazılımlarını geliştirdiği Teknokent ofisi ve Genel Müdürlük merkezi ile ülke genelinde tüm illerde hizmet vermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Öğretim Kurumu Ruhsatı, Çalışma Bakanlığı’na bağlı Özel İstihdam Bürosu Ruhsatı gibi çeşitli kurum ve kuruluşlarca yetkilendirilmiş ehliyetlere sahip Rasyotek; güvenilir altyapısı ile hizmetlerine devam etmektedir.