2015 yılında kurulan Rasyotek, tüm faaliyet alanlarında teknolojiyi en üst seviyede kullanarak uzmanlık gerektiren konularda dijital hizmetler sunmaktadır.

Rasyotek, teknolojik altyapısı ve geliştirdiği yazılımları ile “Teknolojik İnsan” mottosuyla  “Bütünleşik Hizmetler” sunmaktadır. Uzmanlık alanlarını dijital dönüşüm süreciyle hayata geçirmektedir.

İşletmelerin ana faaliyet konuları, varlık sebepleri dışında kalan tüm iş süreçlerinde, teknolojik verimlilik esasıyla asiste hizmetler sunan Rasyotek; günümüz iş dünyasında, farklı uzmanlık alanlarını işletmeler adına üstlenerek müşterilerinin asıl işlerine olan konsantrasyonuna imkân tanır. Rekabet gücü artan işletmeler, aynı zamanda operasyon yüküne katlanmadan arzu ettikleri teknolojik derinliklere ulaşarak verimliliklerini bu alanlarda da arttırabilmektedir.

Rasyotek; hizmet verdiği firmalar için firmaların verileriyle analizler üretmekte; hızlı, verimli raporlama çözümleri ve geliştirdiği yazılımları ile bütünleşik çözümler ortaya koymaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Öğretim Kurumu Ruhsatı, Çalışma Bakanlığı’na bağlı Özel İstihdam Bürosu Ruhsatı gibi çeşitli kurum ve kuruluşlarca yetkilendirilmiş ehliyetlere sahip Rasyotek; güvenilir altyapısı ile Yazılımlarını geliştirdiği Teknokent ofisi ve Genel Müdürlük merkezi ile ülke genelinde tüm illerdeki hizmetlerine devam etmektedir.